Domácí výroba joqurtů a kefírů

Jogurtová kultura - Originální bulharský jogurt - TY3, TY9, TY13, TY14 není určeno pro domácí výrobu, 1 sáček na 100 l produktu

Neohodnoceno

S pomocí těchto kultur vyrobíte originální bulharský jogurt, zrající v obalu, jež je charakteristický svým silným aroma, nízkou viskozitou a pevnou strukturou. Kultury mohou být také použity pro výrobu tvrdých sýrů, např. Kaškaval.

od 199 Kč
Kód: 75/100
Jogurtová kultura - Originální bulharský jogurt - TY3, TY9, TY13, TY14 není určeno pro domácí výrobu, 1 sáček na 100 l produktu
Neohodnoceno
startovaci mlek kultury 100 litrů
Tip
Obsah balení na: 100 litrů
Skladem (7 ks) 75/100
199 Kč
Obsah balení na: 500 litrů
Na dotaz 75/500
483 Kč

Detailní popis produktu

Kategorie:
Jogurtové kultury.

Složení:
Lactobacillus delbrueckii sp. Bulgaricus, Streptococcus thermophilus koncentrované lyofilizované kultury. Počet životaschopných aktivních buněk je minimálně 1 x 1010 CFU na gram.

Použití pro výrobu: 
Originální bulharský jogurt a jogurtové nápoje. Kaškaval a tažené sýry.

Charakteristika:
S pomocí těchto kultur vyrobíte originální bulharský jogurt, zrající v obalu, jež je charakteristický svým silným aroma, nízkou viskozitou a pevnou strukturou. Kultury mohou být také použity pro výrobu tvrdých sýrů, např.Kaškavalu.

Popis:
Symbiotické, více kmenové kultury následujících typů: Lactobacillus delbrueckii sp. Bulgaricus, Streptococcus thermophilus koncentrované lyofilizované kultury.

Kysací křivkaKysací křivka TY9_TY14

Z 1 sáčku připravíte 100 l produktu nebo startovacího zákysu.
Startovací kultury pro 500, 1000, 2000 litrů lze dodat po předchozí domluvě.

Certifikát ke stažení 

Technický list dodáme na vyžádání.

Klasifikace GenesisTM (jogurtové startovací kultury a mléčné produkty z nich následně vyrobené) mají probiotické léčivé a dietetické vlastnosti. Byl proveden výzkum v prestižním zdravotnickém zařízení a v důsledku toho byly stanoveny následující charakteristiky - Genesis ™ Yoghurt Starter Cultures může normalizovat střevní mikroflóru, snížit hladinu cholesterolu v krvi, vyloučit toxiny a aktivovat fungování imunitního systému. Produkty vyrobené z GENESIS TM Yoghurt Starter Cultures jsou zdravými potravinami podporující dlouhověkost. Průmyslové vlastnosti Genesis ™ Yoghurt Starter Cultures umožňují přípravu mléčných výrobků s výraznou chutí, aroma a konzistencí.

Kmeny GENESIS TM jsou izolovány a vybrány z přírodních zdrojů a nejsou geneticky modifikované.