Domácí výroba joqurtů a kefírů

Probiotické pastilky LB Aronia 40 miliard živých mikroorganismů v 1 pastilce, léčí záněty v krku a ústech, chrání zubní sklovinu

18 hodnocení

Rostlinná bio probiotika Genesis LB Aronia léčí zánětlivé procesy v krku a ústní dutině, včetně zubů a dásní. Udržují optimální rovnováhu střevní mikroflóry. Díky Aronii jsou probiotika vhodná pro ženy.

 

500 Kč
Kód: 348/32
Probiotické pastilky LB Aronia 40 miliard živých mikroorganismů v 1 pastilce, léčí záněty v krku a ústech, chrání zubní sklovinu
18 hodnocení
počet kapslí: 32
Skladem (5 ks) 348/32
500 Kč

Detailní popis produktu

Každá pastilka obsahuje tři účinné látky:
2 kmeny lyofilizovaných laktobacilů (400 mg) - Lactobacillus bulgaricus a Lactobacillus rhamnosus. Vpastilce je více než 40 miliard živých bakterií. Laktobacilly jsou koncentrovány v bio rostlinném mediu. Bio Aronie (250 mg) lyofilizovaného ovoce, Bio Xylitol (100 mg).

Lactobacilly působí baktericidně proti patogenním bakteriím v ústní dutině, krku a gastrointestinálním traktu, čímž přispívají k překonání zánětlivých procesů a nežádoucí bakteriální nerovnováhy. Potlačují rozvoj Streptococcus mutans, který je hlavním činitelem způsobujícím zubní kaz a plak. Přispívají k obnově střevní mikroflory po léčbě antibiotiky a jinými léky. Úspěšně doprovází léčbu dysbakteriózy, gastrointestinálních infekcí a gastrointestinálních poruch - meteorismu a zácpy, koliky a pálení žáhy. Přispívají ke snížení hladiny „špatného“ cholesterolu a alergických reakcíPodporují imunitní systém a detoxikují organismus.

Kmeny Lactobacillus bulgaricus a Lactobacillus rhamnosus jsou izolovány z přírodních zdrojů v Bulharsku a jsou registrovány v Národní bance pro průmyslové mikroorganismy a buněčné kultury v Sofii. Jejich baktericidní mechanismus působení proti patogenním bakteriím a jejich probiotické vlastnosti byly testovány na lékařské univerzitě v Sofii a v Národním centru pro hygienu, lékařskou ekologii a výživu při ministerstvu zdravotnictví a byly potvrzeny prestižními výzkumnými ústavy v zahraničí.

Aronia (Aronia melanocarpa) Více o Aronii je již od starověku známá jako zdravé ovoce. Tento efekt vysvětlují moderní farmakologické a analytické studie. Plody aronie jsou bohaté na bioflavonoidy, které jsou nepostradatelnými přírodními antioxidanty. Zlepšují výměnu sacharidů a mají tonizující účinek. 

Xylitol je produkt rostlinného původu. Jedná se o nízkoglykemický polyatomový cukerný alkohol, který je produkován také v lidském těle jako meziprodukt metabolismu glukózy. Používá se jako pomocný prostředek k udržování ústní hygieny. Xylitol potlačuje růst bakterií, obnovuje přirozenou acidobazickou rovnováhu v ústech a přispívá k posílení zubní skloviny, snižuje riziko tvorby zubního kazu, zubního kamene a plaku.

Neobsahuje mléko, laktózu, produkty živočišného původu. Neobsahuje sóju ani ořechy.
Neobsahuje geneticky modifikované, konzervační a jiné pomocné látky.
Vhodné pro dospělé a děti od 4 let, vegetariány a vegany.

Doporučené denní dávkování (Nesmí být překročeno!)
Děti ve věku 4-12 let: Až 5 tablet denně, s odstupem jedné nebo dvou hodin (200 miliard aktivních prospěšných bakterií).
Dospělí a děti ve věku od 12 let: 8 tablet denně s odstupem jedné až dvou hodin (320 miliard aktivních prospěšných bakterií).

Balení: 16 nebo 32 pastilek po 750 mg

Vedlejší účinky a kontraindikace nejsou známy. Doplněk stravy není léčivým přípravkem a nenahrazuje pestrou stravu!

Uchovávejte na suchém, tmavém místě, mimo dosah slunečního záření. Doporučuje se skladování v lednici.
Uchovávejte tento přípravek mimo dohled a dosah dětí.

Doba použitelnosti:
2 roky při teplotě od 0° C do 10° C nebo 1 rok při teplotě do 20° C