Domácí výroba joqurtů a kefírů

Smetanová kultura pro acidofilní výrobky - MC34, MC35, MC36, MC40 není určeno pro domácí výrobu, 1 sáček na 100 l produktu

Neohodnoceno

Kultura je vhodná na výrobu zakysané smetany a acidofilních výrobků. Výsledný produkt má střední kyselost a nízkou tvorbu plynů, střední až silné aroma, střední viskozitu a krémovou strukturu. Produkty mají nízkou postacidofilitu. 

199 Kč
Dostupnost: Skladem (22 ks)
Kód: 100105
Smetanová kultura pro acidofilní výrobky - MC34, MC35, MC36, MC40 není určeno pro domácí výrobu, 1 sáček na 100 l produktu
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Kategorie:
Kultury pro zakysanou smetanu.

Složení: 
Lactococcus lactis, Laсtococcus cremoris, Laсtococcus diacetylactis, Leuconostoc mesenteroides sp., Cremoris Streptococcus thermophilus. 
Mezofilní startovací kultury. Optimalizovaná kombinace kompatibilních vybraných kmenů rezistentních na bakteriofágy. Koncentrované lyofilizované kultury.
Počet životaschopných aktivních buněk je minimálně 1 x 1010 CFU na gram.

Použití pro výrobu: 
Kultura je vhodná na výrobu zakysané smetany a acidofilních výrobků.

Charakteristika:
Výsledný produkt má střední kyselost a nízkou tvorbu plynů, střední až silné aroma, střední viskozitu a krémovou strukturu. Produkty mají nízkou postacidofilitu.

Popis:
Mezofilní startovací kultury. Optimalizovaná kombinace kompatibilních vybraných kmenů rezistentních na bakteriofágy. Koncentrované lyofilizované kultury. Počet životaschopných aktivních buněk je minimálně 1 x 1010 CFU na gram. 

Kysací křivka
Kysací křivka MC 34_35_36_40

Produktový list ke stažení

Z 1 sáčku připravíte 100 l produktu nebo startovacího zákysu.
Startovací kultury pro 500, 1000, 2000 litrů lze dodat po předchozí domluvě.

Kmeny GENESISTM jsou izolovány a vybrány z přírodních zdrojů a nejsou geneticky modifikované.