Domácí výroba joqurtů a kefírů

PROBIOTIKA přehled použití

PROBIOTIKA   OBSAHUJE … DOPORUČENO PRO… DOPORUČENÉ POUŽITÍ PROBIOTIK BALENÍ A CENA vč.DPH SKLADOVÁNÍ
BIO ВIFIDO GENESIS
PROBIOTIC
Každý jedinec má unikátní složení  bakterií osídlujících jeho  trávicí systém. Tato jedinečnost je přirovnávána dokonce k otisku prstu. Proto je nabídka probiotik laboratoří Genesis natolik pestrá, aby  si zákazník mohl vyzkoušet a vybrat nejvhodnější produkt.
Tabulka shrnuje u každého produktu to nejdůležitější a zákazníkovi pomáhá  s výběrem produktu.
1 tobolka obsahuje minimálně 25 miliard živých bakterií  kmenů:      Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium adolescentis Děti a dospělí.  
Vhodné také pro těhotné a kojící ženy, vegetariány a vegany.                                       Řada Bio neobsahuje žádné mléko a laktózu, neobsahuje gluten, sóju a ořechy.
Omezují adhezi patogenních mikroorganismů a napomáhají obnově normální bifido mikroflóry, která může být snížena důsledkem nesprávné stravy nebo podávání antibiotik a jiných léků, stresu a procesu stárnutí. Usnadňují detoxikaci těla, aktivují proces trávení a podporují imunitní systém, použití jako prevence zánětlivého onemocnění mléčné žlázy u kojících žen. 14 kapslí….169,-Kč                   2 roky při teplotě od 0 do 10 °C nebo           1 rok při teplotě do 20 °C na suchém, tmavém místě, mimo sluneční světlo.
BIO PROBIOTIC GENESIS Mega Mix 1 tobolka obsahuje minimálně 25 miliard živých bakterií  9 kmenů: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus casei sp. rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium adolescentis, Streptococcus thermophilus. Děti a dospělí.  
Vhodné také pro těhotné a kojící ženy, vegetariány a vegany                                                        Řada Bio neobsahuje žádné mléko a laktózu, neobsahuje gluten, sóju a ořechy.
Pomáhají udržovat rovnováhu střevní mikroflóry, mají baktericidní účinek proti patogenním bakteriím, odstraňují toxiny z těla, zlepšují trávení, podporují imunitní systém a snižují riziko cestovatelských průjmových onemocnění. 14 kapslí……169,-Kč                  30 kapslí…...300,-kč 2 roky při teplotě od 0 do 10 °C nebo           1 rok při teplotě do 20 °C na suchém, tmavém místě, mimo sluneční světlo.
GENESIS PROBIOTIC LB 1 tobolka obsahuje minimálně 25 miliard živých baktérií kmene:  Lactobacillus bulgaricus. Děti od 1 roku a dospělí.    Tento doplněk stravy obsahuje unikátní Lactobacillus Bulgaricus, který  obnovuje rovnováhu střevní mikroflóry narušené po léčbě antibiotiky a jinými léky. Používá se při léčbě dysmikrobií a gastrointestinálních infekcí. Pomáhá při příznacích doprovázejících poruchy funkce trávicího systému (plynatost, zácpa, kolika a pálení žáhy) a také pomáhá snižovat hladinu „špatného“ cholesterolu. Může příznivě ovlivňovat alergická onemocnění, pozitivně moduluje funkci imunitního systému, usnadňuje detoxikaci těla. 14 kapslí……169,-Kč                  30 kapslí…...300,-kč 2 roky při teplotě od 0 do 10 °C nebo           1 rok při teplotě do 20 °C na suchém, tmavém místě, mimo sluneční světlo.
GENESIS PROBIOTIC BB 1 tobolka obsahuje minimálně 25 miliard živých baktérií kmenů: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium adolescentis, Streptococcus thermophilus. Děti a dospělí.                                           Vhodné pro těhotné a kojící ženy Kolonizují střevní stěnu, a tím omezují adhezi patogenních mikroorganismů, pomáhají obnovit prospěšnou střevní mikroflóru, jejíž počet klesá v důsledku nesprávné stravy, léčby antibiotiky a jinými léky, v důsledku stresu a stárnutí organismu, detoxikují tělo a podporují imunitní systém, podporují správnou funkci trávicího systému a společně s mikroorganismy produkujícími kyselinu mléčnou aktivují proces trávení, předcházejí zánětlivému onemocnění mléčné žlázy u kojících žen. 14 kapslí….169,-Kč                  30 kapslí…..300,-kč 2 roky při teplotě od 0 do 10 °C nebo           1 rok při teplotě do 20 °C na suchém, tmavém místě, mimo sluneční světlo.
GENESIS PROBIOTIC BIO MIX 1 tobolka obsahuje minimálně 25 miliard živých baktérií kmenů:
Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei sp. rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium adolescentis, Streptococcus thermophilus.
Děti a dospělí.  Jsou každodenní prevencí a pomáhají udržovat prospěšnou střevní mikroflóru, inhibují růst patogenních bakterií, pomáhají odstraňovat toxiny z těla a zlepšují trávení, podporují imunitní systém a snižují riziko  průjmových onemocnění (i cestovatelských). 14 kapslí…..169,-Kč                  30 kapslí…..300,-kč 2 roky při teplotě od 0 do 10 °C nebo           1 rok při teplotě do 20 °C na suchém, tmavém místě, mimo sluneční světlo.
1 položek celkem